Category Archives: Uncategorized

„Dzień Informacji”

Opublikował: | Lipiec 11, 2019

5 lipca 2019 w nowo powstałym Akademickim Centrum Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Łotwy w Rydze odbył się „Dzień Informacji” dotyczący programów badawczych Marie Sklodovska- Curie Research and Innovation Staff Exchange (MCSA –RISE) wraz z prezentacją firm uczestniczących w projektach Nanosurf ( Nanostrukturalny rozwój powierzchni do produkcji implantów dentystycznych) i CanBioSe (Nowatorskie nanostruktury fotonicznego tlenku metalu do… Czytaj więcej »

Meeting projektów Nanosurf i CanBioSe

Opublikował: | Lipiec 11, 2019

Od 2 do 4 lipca 2019 r. odbył się tzw. Mid-term meeting wraz ze szczegółowym audytem projektów Nanosurf i CanBioSe., na który przyjechała do Uniwersytetu Łotwy dr Amanda Jane Ozin- Hofsaess – head oficer w/w projektów i Administrator Projektów Badawczych z ramienia Komisji Europejskiej.  

Udział w 33. Międzynarodowej Konferencji nt. Technologii modyfikacji powierzchni

Opublikował: | Czerwiec 30, 2019

Prof. Maksym Pogorielov, nasz pracownik, wziął udział w 33. Międzynarodowej Konferencji nt. Technologii modyfikacji powierzchni, która odbyła się w dniach 26–28 czerwca w Neapolu we Włoszech. Przedmiotem zainteresowania konferencji są zarówno materiały przemysłowe, np. metale, stopy, polimery, ceramika, kompozyty, jak i zaawansowane materiały oraz najnowsze osiągnięcia w technologiach modyfikacji powierzchni i ich zastosowaniach przemysłowych. Konferencja… Czytaj więcej »

Udział w ICOI Europe PSI Symposium

Opublikował: | Maj 26, 2019

23-25 maja 2019 r dr Oleg Mishchenko z naszej firmy wziął udział w ICOI Europe PSI Symposium , podczas którego miał możliwość wglądu w takie tematy, jak zaawansowane techniki chirurgii zatok – od początku procedury aż do jej finału, maksymalizacja stabilności implantu w uszkodzonej kości, boczne podniesienie dna zatoki szczękowej: bezpieczne i skuteczne podejście przy… Czytaj więcej »

Konferencje

Opublikował: | Listopad 11, 2018

Z przyjemnością informujemy, iż niedawno nasi pracownicy brali udział w dwóch konferencjach międzynarodowych. Pierwsza z nich odbyła się 18.09.2018 roku w Zabrzu i była organizowana przez Osteoplant Research and Development Sp. z o. o. W konferencji tej brali uczestnicy z Polski, Wielkiej Brytanii, Łotwy, Ukrainy, Włoch i Polski. W trakcie konferencji Kierownik B+R zaprezentował wykład… Czytaj więcej »